V Uničově jsme nebyli daleko k ostudě
Přidal/a Pospa01, Září 11 2007 09:46:04
Novou sezonu starší žáci začali na hřišti ....
Podrobné novinky
Novou sezonu starší žáci začali na hřišti Uničova.I přes vítězství se nejednalo o zrovna vydařený výkon.Úvodní minuty nového ročníku byly přímo katastrofické.Po jedenácti minutách svítil na časomíře stav 7:1 pro domácí.Trenéři byli nuceni si vzít time-out a po rázné domluvě týmu se začala karta obracet.V poločase jsme pro- hrávali už jen o dvě branky.Chléb se lámal v 1.desetiminutovce druhého poločasu. Díky zlepšené obraně se domácí střelecky prosadili až v 11.minutě a to už snižovali na 12:14.Ve zbývajícím čase už jsme si udržovali odstup 3-4 branek.
Uničov - Přerov 17:20(11:9) Sestava a branky: M.Zaoral 1,T.Sabadoš - T.Hruška 7,F.Soušek 6,P.Víšek 3,J.Mrtvý 1,J.Mlčák 1,R.Beneš 1,J.Spáčil,V.Slivka.